Totální výprodej skladu! Nakupujte za nejvýhodnější ceny na trhu.

Mobvoi

Webová stránka značky: Mobvoi

Mobvoi je společnost zaobírající se umělou inteligencí, která skvěle využívá potenciál hlasového ovládání. Značka byla založena v roce 2012 s hlavním cílem definovat další generaci interakce člověka s technologií, tak, aby byla ještě přirozenější a intuitivnější.

Produkty Mobvoi jsou vybaveny softwarem Google Wear OS usnadňují každodenní život každého uživatele. Pouhými gesty hlavou nebo jednoduchými hlasovými příkazy je možné používat handsfree bezdrátová sluchátka nebo chytré hodinky od Mobvoi.

Chytré hodinky od Mobvoi, vybavené Google Wear OS, umožňují pohodlné používání aplikací jako Google Pay nebo Spotify a jsou kompatibilní s hlasovým asistentem Google Assistant. Sluchátka Mobvoi usnadňují každodenní činnosti především díky podpoře hlasových příkazů – několika slovy můžete zastavit hudbu, přepnout skladbu, aktivovat hlasového asistenta nebo přijmout telefon

 

Nabízíme produkty jako sluchátka TWS Mobvoi TicPods ANC nebo TWS Mobvoi TicPods 2 Pro+, mezi chytrými hodinkami najdeme modely jako Mobvoi TicWatch Pro 3 GPS, Mobvoi TicWatch Pro 3 Ultra LTE, nebo Mobvoi TicWatch Pro 3 LTE.

Žádné produkty značky Mobvoi nebyly nalezeny...
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.

mezamo.sk - mezamo.cz - krytarna.cz